Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Jurassic Park 4 mrda od statusa quo

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Jurassic Park 4 mrda od statusa quo Empty Jurassic Park 4 mrda od statusa quo Uto 26 Jun 2012 - 1:48

MoonGirl

MoonGirl
Administrator
Administrator

Jurassic Park 4 mrda od statusa quo Jp4
Već punih jedanaest godina je prošlo od nesretnog Jurassic Parka 3, a jedina sigurna stvar je bila da Steven Spielberg neće režirati ni sljedeći nastavak (Joe Johnston, redatelj trećeg dijela i prošlogodišnjeg bisera Captain America: The First Avenger, također vrlo vjerojatno nije u igri). Obeshrabreni tom činjenicom čini se da su producenti smislili novu taktiku – izmoriti i izludjeti fanove do točke kad će im biti svejedno ko će stati iza kamere.

Međutim izgleda da se stvari pomiču s mrtve točke. Ne, ne znamo tko će režirati, ali da je Universal odlučio da omiljenoj franšizi vrati prvobitni sjaj, govori izbor scenarističkog dvojca – Ricka Jaffe i Amande Silver. Njih dvoje su surađivali na nekoliko projekata tokom godina, ali su punu afirmaciju stekli prošlogodišnjim jako dobrim scenarijem za film Rise of the Planet of the Apes. Nažalost nikakav fiksni datum ili bar godinu nemamo za sad najavljenu, ali kada ste čekali jedanaest godina, šta je još dvije-tri.

David

David
Administrator
Administrator

Ma sad ce smak sveta, nista nece biti od filma xD

MoonGirl

MoonGirl
Administrator
Administrator

xD Gledala sam samo prvi deo koji me uopšte nije oduševio, a nastavci me nikako ne zanimaju.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu