Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Usher se nada Oscaru

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Usher se nada Oscaru Empty Usher se nada Oscaru Pon 18 Jun 2012 - 12:29

MoonGirl

MoonGirl
Administrator
Administrator

Usher se nada Oscaru Usher
Kad god pročitam vijest ovakvog tipa, sjetim se koliko je ustvari Hollywood propao. Na šta je spala tvornica snova kad mora uzimati prosječne glazbenike/celebrityje za sporedne/glavne uloge kako bi reklamirala film, a ovi to koriste za hranjenje vlastitog ega.

Tako je posljednji u nizu ovakvih slučajeva film Hands of Stone, biopic o legendarnom panamskom boksaču Robertu Duranu. E sad, da je ovo normalna vijest, počeo bih vam pričati o njegovoj bogatoj karijeri, o tome kako ga nemali broj novinara smatra jednim od najboljih boksača u povijesti itd., no na njegovu (a i našu žalost) pažnju medija je više privukla činjenica da će Usher utjeloviti jednog od njegovih najtežih protivnika, Sugar Rayja Leonarda.

Osim što je Usher činjenicom da je ovaj glazbenik/celebrity, ova informacija ne bi previše fascinirala novinare da on nije pompozno izjavio kako želi osvojiti Oscara ovom ulogom. Uzor mu je Jennifer Hudson koja iz neba pa u rebra osvojila Oscara za svoju prvu ulogu u Dreamgirls pa se on nada istom uspjehu. Egotrip anybody? Kao popratnu informaciju bih spomenuo samo da će Durana utjeloviti Gael Garcia Bernal, a njegovog trenera Robert De Niro, no to je ipak manje bitno. Usredotočimo se mi radije na iduće Oscare na kojima će Usher zasigurno osvojiti prestižnog ćelavca za najboljeg glumca, samo zato jer on smatra da bi mogao…

2Usher se nada Oscaru Empty Re: Usher se nada Oscaru Pon 18 Jun 2012 - 12:30

David

David
Administrator
Administrator

YOU SAY WHAAAAAAAAAAAT?

Jeste da su Oskari, malo propali al ne verujem toliko, pa da daju nekim "muzicarima".

3Usher se nada Oscaru Empty Re: Usher se nada Oscaru Pon 18 Jun 2012 - 12:34

MoonGirl

MoonGirl
Administrator
Administrator

Ne,stvarno kad sma ovo priočitala, ono WTF... zato sam i ubacila komentar prvo jedan... Stvarno... niti je muzičar niti je glumac -.-

4Usher se nada Oscaru Empty Re: Usher se nada Oscaru Pon 18 Jun 2012 - 12:39

David

David
Administrator
Administrator

Ma nek se samo on nada xD

5Usher se nada Oscaru Empty Re: Usher se nada Oscaru Pon 18 Jun 2012 - 12:41

MoonGirl

MoonGirl
Administrator
Administrator

Pa i to što kažeš. To šoto on misli da će dobiti,ne znači ništa. Mogu i ja da se nadam da ću dobiti Oskara zato što me sestra snimala telefonom xD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu