Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kasni rimejk “Ninja Turtles”?

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Kasni rimejk “Ninja Turtles”? Empty Kasni rimejk “Ninja Turtles”? Pon 18 Jun 2012 - 12:14

MoonGirl

MoonGirl
Administrator
Administrator

Kasni rimejk “Ninja Turtles”? 5052_Teenage%20Mutants%20Ninja%20Turtles
Paramount Picturres je odložio planiranu premijeru rimejka ostvarenja “Ninja Turtles”. Inače, prethodno je bio pominjan datum Božića 2013. godine kao dan kada će ovaj film ugledati bioskopska platna. Međutim, ovaj projekat je odložen za 10 nedelja i sada je zvaničan datum premijere 16. maj 2014. godine.

Da podsetimo, poducent je Michael Bay, reditelj Jonathan Liebesman, scenaristi Josh Appelbaum i Anderew Nemec, a sama franšiza je počela 1984. godine serijom crno – belih stripova koji su stekli ogromnu slavu i prerasli u animiranu seriju 1987. godine. Usledio je prvi igrani film 1990. godine ali i dva njegova nastavka, tv serija i mnoge druge animirane serije.

2Kasni rimejk “Ninja Turtles”? Empty Re: Kasni rimejk “Ninja Turtles”? Pon 18 Jun 2012 - 12:18

David

David
Administrator
Administrator

A jel ce ustvari to biti ono kao film, ili crtac?

3Kasni rimejk “Ninja Turtles”? Empty Re: Kasni rimejk “Ninja Turtles”? Pon 18 Jun 2012 - 12:22

MoonGirl

MoonGirl
Administrator
Administrator

Ne znam, ali pretpostavljam da hoće... mada sve azvisi, jer postooji, ne znam sećaš li se i film sa pravim ljudima, i sa Nindžama x) Mada ako naprave sa ljudima, verovatno će u 3D..

4Kasni rimejk “Ninja Turtles”? Empty Re: Kasni rimejk “Ninja Turtles”? Pon 18 Jun 2012 - 12:25

David

David
Administrator
Administrator

Pratio sam samo crtic, filmove neznam, ja bi vise voleo da bude sa ljudima smejese

5Kasni rimejk “Ninja Turtles”? Empty Re: Kasni rimejk “Ninja Turtles”? Pon 18 Jun 2012 - 12:27

MoonGirl

MoonGirl
Administrator
Administrator

Pa verovatno će i biti :)

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu